Intencje mszalne 11 - 17 listopada A.D. 2019

 

PONIEDZIAŁEK  - 11 listopada 2019

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

7:00

+ Marka Teodorowicza w 3 rocz. śmierci,

   Stanisławę, Czesława, Andrzeja Jezierskich,

   zmarłych z c.R. Teodorowiczów i Kozłowskich,

   Zbigniewa Komorowskiego, Jerzego Turskiego

9:00

+ Andrzeja, Ignacego, Jana, Mariannę Stachników,

   Tadeusza, Stanisława i Mariannę Plebanów,

   Janinę Deput, Jana Czapaluka, Kazimierza Połaskiego,

   dziadków Plebanów i Deputów

10:30

+ Andrzeja Stromeckiego w 2 rocz. śmierci, Czesława Szczerbę

10:30

   W intencji Ojczyzny z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości

17:00

+ Halinę Wieczorek w 16 rocz. śmierci

WTOREK  - 12 listopada 2019

7:00

+ Józefa Kanownika

7:00

+ Halinę Boniecką

17:30

+ Mariannę Kucińską w 30 dni po pogrzebie

18:00

+ Wandę Młotkowską w 9 rocz. śmierci,

   Stanisława, Ludwikę, Jana i Bronisława Młotkowskich,

   Romana Wlazło, Włodzimierza Brodowskiego,

   Elżbietę i Franciszka Suchenków, zmarłych z c.R. Suchenków

ŚRODA  - 13 listopada 2019

7:00

+ Józefa Kanownika

7:00

+ Pelagię Ściechura

17:30

+ Irenę Twardo w 2 rocz. śmierci,

   Mariana Twardo, rodziców Głuszczów i Twardo,

   Wandę Pałaszewską, Halinę Twardo

18:00

   Intencja zbiorowa 

CZWARTEK  - 14 listopada 2019

7:00

+ Władysławę Oktaba

7:00

+ Pelagię Ściechura

17:30

+ Zofię Korszeń w 12 rocz. śmierci

   Halinę, Edwarda i Annę Sołtysów, zmarłych z c.R. Sołtysów, Dzierzgowskich,

   Wojciecha Gąsiora, Jolantę Piasecką, Helenę Uss, Władysławę Jaroszek

 18:00

+ Helenę Kowalską w 22 rocz. śmierci,

   zmarłych z c.R. Kurowskich i Jędraszków

PIĄTEK  - 15 listopada 2019

7:00

+ Władysławę Oktaba

7:00

+ Janusza Tadeusza Skowrona

17:30

+ Mariannę Drewnik w 24 rocz. śmierci,

   Agatę, Danutę i Józefa Plebanów

18:00

+ Władysława Wielgołaskiego w 20 rocz. śmierci,

   dziadków Wielgołaskich i Ignaczaków

SOBOTA  - 16 listopada 2019

7:00

+ Wiesława Sałkowskiego w 1 rocz. śmierci

17:30

+ Jana, Bronisława i Edmunda Wilgosów,

   Mariannę, Józefa, Zofię, Mieczysława, Bogusławę i Grzegorza Krupa,

   Stanisława Gajdę, Barbarę i Andrzeja Bień

18:00

+ Stanisławę, Stefana i Kazimierza Miętków, Jerzego Tarszysa,

   Aleksandra Michalika, zmarłych z c.R. Michalików i Miętków

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA  - 17 listopada 2019

7:00

+ Karola i Władysławę Miętków, Cezarego i Jana Kąkolów,

   Jana Pontka, dziadków Miętków i Pontków     

9:00

+ Mariannę i Stanisława Kutyłowskich

10:30

+ Stefana Suchenka w 10 rocz. śmierci,

   Hieronimę i Wacława Suchenków, Elżbietę i Jerzego Jakubowskich,

   Wiesława Cichockiego, dziadków Liwskich i Suchenków,

   zmarłych z c.R. Liwskich, Suchenków, Kozłowskich i Jakubowskich        

12:00

   O błogosławieństwo Boże dla Julity i Piotra Sotel w 18 rocz. ślubu

   oraz urodziny Julity  

 17:00

   O błogosławieństwo Boże dla Alicji Sikorskiej, całej rodziny Sikorskich