VI Bal Wszystkich Świętych - 26 października 2019

Jak co roku zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy na Balu Wszystkich Świętych, który odbędzie się 26 października 2019 w godzinach 18-20 w Domu Ogrodnika w Michalowie Reginowie. W tym roku przebieramy się za Świętego, Postać Biblijną albo Anioła. Zaproszenia do odebrania w zakrystii.

Wiślane wspomnienia z wakacji

W dniu 2.8.2019 r. rozpoczęła się kolejna przygoda – wycieczka do Wisły. Rozpoczęliśmy ją od bardzo rannej Mszy Świętej, po której wyruszyliśmy w kierunku Ojcowskiego Parku Narodowego. Zwiedziliśmy tam, po kilku kilometrowym przyjemnym spacerze, Jaskinię Łokietka. Wrażenia niezapomniane, ale jak się okazało kilka dni później stanowiące jedynie przedsmak – ale o tym dalej.

Wakacyjne wspomnienia - Rumunia i Bułgaria

Dni robią się coraz chłodniejsze i coraz większą przyjemność dają powroty myślą do czasu wakacyjnego. Szczególnie ciepłym wspomnieniem czaruje czas czerwcowo-lipcowego wyjazdu do Bułgarii i Rumunii, zorganizowanego w naszej parafii przez ks. Łukasza.      

Pewnego czerwcowego świtu zostaliśmy zabrani w fascynującą podróż na południe Europy...

Imieniny Księdza Łukasza - 18 października 2019 r.

Drogi Księże Łukaszu! Swoim zapałem, optymizmem, humorem i energią wiele wnosisz do życia naszej Parafii. Dziękując Bogu za dar Twojej obecności w naszej wspólnocie, w dniu Twoich Imienin, życzymy Ci dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, siły do realizacji wszystkich zamierzeń i planów oraz wsparcia życzliwych ludzi. Niech Dobry Bóg udziela Ci łask: wiary, nadziei i miłości, a Matka Najświętsza i Święty Patron Łukasz czuwają nad Tobą i wspierają Cię w tak pięknej, lecz niełatwej drodze posługi kapłańskiej,  abyś, jako Kapłan, dzielnie dążył do celu i ciągle na nowo odkrywał dar i sens powołania.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Księdza Łukasza w trakcie Mszy Św. o godz. 17:30 w dniu dzisiejszym.

Synod Młodych

Dziś w naszej parafii oficjalnie rozpoczęliśmy i zaprezentowaliśmy działania Synodu Młodych. 

Znicz zapalony modlitwą 2019

6 października po raz kolejny rozpoczynamy sprzedaż zniczy, w ramach akcji: „Znicz zapalany modlitwą”. Msza Święta oraz nabożeństwo w intencji Zmarłych, na grobach których zapłonie znicz, będą odprawione 25 października (w piątek), o godz. 18:00. Ofiary składane w tej akcji będą przeznaczone na Parafialny Fundusz Dziecięcy – dofinansowanie wyjazdów. Dziękujemy.

Strony